Bratislava začne s opravou Trnavskej cesty. Vodičov však čakajú aj ďalšie obmedzenia

Od pondelka (10. 6.) sa začnú práce na modernizácii vozovky na Trnavskej ceste v Bratislave v úseku od Tomášikovej ulice po Martinský cintorín. Práce majú trvať do polovice júla. Informuje o tom hlavné mesto na sociálnej sieti. Podotklo, že počítať treba aj s obmedzeniami.

07.06.2024 20:00
debata

„Úsek bude prejazdný s obmedzeniami, doprava bude riadená prenosnou dopravnou signalizáciou,“ priblížilo mesto. Ozrejmilo, že zástavka mestskej hromadnej dopravy Trnavská cesta pre linky 39, 63, 163 a N74 bude počas prác dočasne zrušená. „Za dočasné obmedzenia sa ospravedlňujeme a ďakujeme za trpezlivosť,“ dodala samospráva.

Foto: Bratislava - hlavné mesto SR
Bratislava

Od 13. júna sa bude opravovať vozovka na Ružinovskej ulici

Od 13. júna sa bude opravovať vozovka na Ružinovskej ulici v úseku od obratiska električiek po Vrakunskú cestu. Treba v úseku počítať s uzáverou a následnými obmedzeniami.

Foto: Bratislava - hlavné mesto SR
bratislava

„V dňoch 13. a 14. júna bude tento úsek uzavretý, obchádzka povedie cez vedľajšiu Astronomickú ulicu,“ ozrejmil magistrát. Podotkol, že po 14. júni bude úsek prejazdný s obmedzeniami, pričom práce potrvajú približne do polovice júla.

Pozrite sa na Bratislavu z výšky. Nádherný výhľad natočený z jednej z najvyšších budov v meste
Video

Zároveň počas víkendu 5. až 7. júla bude podľa samosprávy úsek opäť na jeden deň uzavretý z dôvodu kladenia druhej vrstvy asfaltu. „O presnom termíne bude informovať dopravné značenie. Za dočasné obmedzenia sa ospravedlňujeme a, prosíme, o zvýšenú opatrnosť v tomto úseku,“ doplnilo mesto.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Bratislava #cestári #oprava ciest #Trnavská Cesta #Ružinovská ulaiva
Články podľa značiek