Dobšiná sa zmenila na Beverly Hills. Takto študenti oslavovali v "párty aute"

09.07.2020 15:00

Beverly Hills? Nie. Kopec pri obci Dobšiná v okrese Rožňava. Chvíľu to pri slovenskom meste vyzeralo, že jedno auto si pomýlilo kontinent. Mládež si po skončení školského roka užívala prvé dni prázdnin skutočne netradičným a nebezpečným spôsobom.

„Partia mladých ľudí si evidentne užívala začiatok letných prázdnin, a to spôsobom, ktorým ohrozovali nielen seba, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.“ uviedla polícia na socialnej sieti Faceook.

Zo zverejneného videa jasne vyplýva, že cestujúci v aute neboli pripútaní, vykláňali sa z idúceho vozidla a svojim správaním extrémne ohrozovali bezpečnosť cestnej premávky. Videom sa už zaoberá okresný dopravný inšpektorát v Rožňave.

Polícia na vodičov a mladých ľudí apeluje, aby sa správali zodpovedne. Správanie, ktoré je možné vidieť na videu nie je spôsobom oslavy ale cestou k tragédii. Podľa mužov zákona by si aj rodičia mali vždy overiť, s kým ich deti trávia svoj voľný čas.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#polícia #nebezpečná jazda #Dobšiná
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek