Rolls-Royce predstavil prenosnú stoličku. Stojí toľko, ako malé auto

, 07.12.2020 09:34

Ak ste majiteľom Rolls-Royceu a vyjdete si do prírody alebo na koncert, nebudete predsa sedieť na tráve alebo deke. Kúpite si k nemu skladaciu stoličku za cenu, za ktorú by si tí menej solventní kúpili celé auto.

Stolička sa prepravuje v špeciálnom puzdre,...
Stolička sa prepravuje v špeciálnom puzdre, môže byť s interiérom auta buď zladená, alebo vyhotovená v kontrastnom dizajne. Autor: Elliott Lacey

Kompaktná prenosná skladacia stolička musí byť ľahká a pevná zároveň, preto je vyrobená z karbónu a lešteného hliníka. Dopĺňa ich exkluzívna ručne opracovaná koža s embosovaným motívom slávnej sošky „Spirit of Ecstasy“.

Majiteľ auta sa môže rozhodnúť, či chce takúto stoličku presne zladenú s kožou, ktorú má v interiéri auta, alebo naopak, môže si vybrať kontrastnú farbu.

Bonusom je priamo do stoličky zabudovaná – ako inak – hliníková – prenosná baterka so znakom Badge of Honour s dvojitým „R“, – pre prípady, ak sa majiteľ auta vonku zdrží až do zotmenia.

Mierne rozšírené kovanie na konci konštrukcie prenosného sedadla zabezpečuje stabilné usadenie na tvrdom povrchu, zatiaľ čo výsuvný hrot, ktorý je dômyselne ukrytý vo vnútri tyčovej konštrukcie, zabezpečuje stabilitu na tráve alebo na inom nespevnenom povrchu.

Sedadlo si možno do auta objednať jednotlivo alebo v páre. Jedno stojí vyše 7 200 eur, samozrejme bez dane.

Rolls-Royce Pursuit
		Seat
Rolls-Royce
		Pursuit
		Seat
+6Rolls-Royce Pursuit
		Seat

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Rolls-Royce #pursuit seat
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek