VIDEO: Dínom-dánom, krížom-krážom. Takto jazdila opitá vodička z východu

Zhrozená polícia. Ani v deň rozsudku nad Dušanom Dědečkom, ktorý opitý a vo vysokej rýchlosti zabil v Bratislave päť mladých ľudí, si vodiči neodpustili pohárik pred jazdou.

11.06.2023 16:00
debata (18)

Polícia zozbierala niekoľko prípadov. Ukázala aj video ako jazdila 34-ročná vodička medzi obcami Krásny Brod a Rokytovce, ktorá nafúkala dve promile.

Od čiary po čiaru. Spanilá jazda opitej vodičky
Video

V Prešovskom kraji v ten deň prichytili aj 48-ročnú vodičku, v Bardejove jej namerali 1,6 promile. „Obe dámy putovali do cely policajného zaistenia a bolo im vznesené obvinenie pre prečin ohrozenie pod vplyvom návykovej látky,“ uviedla polícia.

V Banskobystrickom kraji 57-ročná vodička narazila do auta odstaveného vedľa cesty pred rodinným domom v obci Gregorová Vieska, ušla, no policajti ju vypátrali a nafúkala 2,23 promile (vyhovorila sa, že pila až doma, preto jej bola odobratá krv na ďalšie skúmanie)

V Košickom kraji 24-ročný muž nafúkal v obci Plešivec 2,33 promile, na pokyn prokurátora bola osobné motorové vozidlo zaistené, vodič už čelí obvineniu pre trestný čin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky a umiestnený bol do cely policajného zaistenia. V cele skončil aj 60-ročný muž bez dokladov, ktorý nafúkal 1,9 promile.

Keď vstúpil Dušan Dědeček do pojednávacej miestnosti, ozval sa nárek pozostalých
Video
Súd Dědečka odsúdil na 15 rokov väzenia.
Dušan Dědeček Čítajte viac Dědeček dostal za jazdu smrti 15 rokov. Sám sa pred súdom uznal za vinného

© Autorské práva vyhradené

18 debata chyba
Viac na túto tému: #doprava #polícia #alkohol za volantom
Články podľa značiek