VIDEO: Ródeo na D1 pri Červeníku. Vpálil na benzínku šialenou rýchlosťou, rozmlátil stojany aj seba

Medzi Piešťanmi a Trnavou na diaľnici D1 vo štvrtok 28-ročný Bulhar na Volve nepochopiteľne vpálil vysokou rýchlosťou do stojanov na pumpe. Materiálne škody podľa polície presiahli hranicu 200-tisíc eur.

05.01.2024 12:30
debata (15)
Šialená jazda a nehoda na diaľničnej benzínke
Video

„28-ročný Bulhar išiel na aute Volvo V40 s nemeckými evidenčnými číslami, po diaľnici D1 smerom z Piešťan na Trnavu. Krátko pred 13:00 z doposiaľ nezistených príčin zišiel z diaľnice na odpočívadlo Červeník a vo vysokej rýchlosti narazil do tankovacích stojanov čerpacej stanice. Pri náraze úplne rozmetal stojany a ich trosky poškodili nielen okolostojace autá, ale aj vchodové dvere a interiér čerpacej stanice. S autom nakoniec skončil až na neďalekom parkovisku,“ uviedli trnavskí policajti. Akoby zázrakom sa pri nehode nikto nezranil, dodávajú. Vodič zničil len svoje auto. Mladík ani nenafúkal.

Nehodu má v rukách kriminálna polícia: „Prípad si vzhľadom na okolnosti prevzal trnavský vyšetrovateľ, ktorý začal vo veci trestné stíhanie pre trestný čin všeobecného ohrozenia. Pri prehliadke vozidla policajti našli a zaistili aj viaceré predmety, ktoré by mohli súvisieť s trestnou činnosťou. Vzhľadom na prebiehajúce vyšetrovanie nie je možné poskytnúť bližšie informácie“.

Vodič BMW na diaľnici D1 zdemoloval všetko čo mohol (máj 2023)
Video

© Autorské práva vyhradené

15 debata chyba
Viac na túto tému: #D1 #nehoda
Články podľa značiek