Pokračovanie článku: Driver Power: 10 najspoľahlivejších rodinných áut podľa britských motoristov

10. Volkswagen T-Roc – 96.08 %

Volkswagen T-Roc Foto: Volkswagen
Volkswagen T-Roc Volkswagen T-Roc

Koncernový model je typickým predstaviteľom crossoverov alebo kompaktných SUV. Ako rodinné auto sa osvedčil dostatočným vnútorným priestorom a rozmermi, ktoré sú prijateľné pre jazdu v preplnených mestách. Jeho skóre spoľahlivosti znížili problémy s elektronikou a kvalitou interiéru.

9. Citroën C4 – 96.28 %

Citroën C4 Foto: Citroën
Citroën C4 Citroën C4

Francúzsky kompakt boduje odvážnym dizajnom, tradične pohodlne nastaveným podvozkom a prijateľnými prevádzkovými nákladmi. Motoristi v ankete neuvádzali žiadne zásadné poruchy, ktoré by Citroën C4 trápili.

8. Kia Ceed – 96.42 %

Kia Ceed Foto: Kia
Kia Ceed Kia Ceed

Kórejský hatchback je typický zástupca segmentu C a obľúbenou voľbou pre rodiny aj u nás. Britskí účastníci ankety svojím hodnotením potvrdili dobrú povesť tohto modelu, pokiaľ ide o jeho spoľahlivosť.

7. Škoda Kodiaq – 96.46 %

Škoda Kodiaq Foto: Škoda
Škoda Kodiaq Škoda Kodiaq

České veľké SUV je vhodné aj pre viacpočetné rodiny, lebo je v ponuke aj v sedemmiestnej verzii. Dizajnovo nabáda na dobrodružné výjazdy do terénu, čo mu umožňuje voliteľný pohon oboch náprav.

6. Lexus UX – 96.60 %

Lexus UX Foto: Lexus
Lexus UX Lexus UX

Prvým prémiovým zástupcom v rebríčku je mestský crossover Lexus UX. Kým veľkosťou patrí medzi menšie, pohodlím na palube a kvalitou patrí medzi najlepšie autá pre rodiny, ktoré sa presúvajú hlavne v meste.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #spoľahlivosť #spoľahlivosť áut #Driver Power #Auto Express #rodinné auto
Články podľa značiek