Auto Express: Ktoré kombi sú podľa Britov najlepšie? Víťaz je obľúbený aj u nás

Modely s karosériou kombi čelia veľkej konkurencii od SUV a crossoverov. Napriek tomu majú svojich priaznivcov. Aj preto je ich ponuka stále pomerne široká, a to medzi prémiovými aj neprémiovými značkami. Britský automobilový magazín vybral tie najlepšie zo súčasnej ponuky na trhu.

10.06.2024 06:00
debata
Podľa magazínu Auto Express je Škoda Superb... Foto: Škoda
Skoda Superb kombi 2024 Podľa magazínu Auto Express je Škoda Superb najlepším kombi na trhu.

Karoséria kombi je mimoriadne univerzálna a vodičom poskytuje hlavne praktickosť. Tá sa prejavuje veľkým batožinovým priestorom aj pohodlným nastavením podvozka. Kombi modely dokážu plniť úlohu služobného aj rodinného auta a na rozdiel od SUV alebo crossoverov mávajú aj nižšiu spotrebu paliva alebo elektriny vďaka aerodynamickejšej karosérii.

CR-Cars-Crop-border-tax-would-raise-american-cars-prices-too-say-makers-01-17 Čítajte aj Driver Power: 10 najspoľahlivejších rodinných áut podľa britských motoristov

Britský magazín Auto Express monitoruje situáciu na ostrovnom trhu a čitateľom poskytuje prehľad o ponuke a dáva spotrebiteľské rady. Tentoraz sa zamerali práve na modely s karosériou kombi a zostavili poradie desiatich najlepších. Nájdete ich na nasledujúcich stranách.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #kombi #Top 10 #Auto Express
Články podľa značiek