Revolúcia v interiéri Dacie? Pozrite si špionážne fotky

21.02.2020 16:00

Dacia po dlhšom čase pripravuje nové modely. Na trh sa blížia nové generácie vozidiel Sandero a Logan, ktoré vystriedajú aktuálne dosluhujúce verzie. Okrem exteriéru dostanú novinky od značky patriacej automobilke Renault aj nový interiér.

Dacia Logan a Sandero dostanú nový volant.
Dacia Logan a Sandero dostanú nový volant. Autor: Carscoops

Na internete sa objavili prvé špionážne zábery, ktoré priniesol magazín Carscoops. Zábery odhaľujú čiastočne zamaskovaný interiér lacných modelov. Z obrázkov je možné vyčítať, že Dacie dostanú nový volant s tlačidlami.

Dacie dostanú nový samostatne stojaci displej.
Dacie dostanú nový samostatne stojaci displej. Autor: Carscoops

Samostatne stojaci displej sa presunul na vrchol palubnej dosky. Výduchy ventilácie sa budú nachádzať pod ním. Ich tvar zatiaľ známy nie je. Na obrázkoch je vidieť aj zaslepené miesto pre kľúč. Je teda pravdepodobné, že najdrahšie verzie budú vybavené bezkľúčovým štartovaním. Podrobnejšie informácie budú na verejnosť presakovať postupne s blížiacim sa autosalónom v Paríži, kde majú byť novinky oficiálne odhalené.

Dacia
		Logan  - špionáž 2020
Dacia Logan
		 - špionáž 2020
+3Dacia Logan  -
		špionáž 2020

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#interiér #Dacia Sandero #Dacia Logan #Dacia
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek