Nová aplikácia Orlenu uľahčuje život motoristom. Toto sú 3 dôvody, prečo si ju stiahnuť

Predstavte si, že ste na dlhom výlete s rodinou. V aute vládne pokoj, deti sa smejú na zadných sedadlách a vy sledujete, ako ubiehajú kilometre. Náhle však vidíte, že palivová nádrž je takmer prázdna. Kde je najbližšia čerpacia stanica? Ako môžete získať čo najviac výhod z vašich nákupov? Odpoveď na tieto otázky môže byť jednoduchšia, než by ste si mysleli. ORLEN prichádza s mobilnou aplikáciou s vernostným programom. Ocenili ju už motoristi v Poľsku, Česku či v Nemecku.

12.06.2024 00:00
thumbnail ORLEN Cerpacia stanica, pr, nepouzivat Foto:

1. Body za každý nákup

Mobilné technológie dnes poskytujú riešenia na takmer všetky naše potreby, a teraz aj pre motoristov. Najnovšia aplikácia Orlenu prináša inováciu, ktorá môže zmeniť vaše cestovanie. Jednou z hlavných výhod je možnosť zbierať vernostné body za každý nákup pohonných látok a tovaru. Stačí pri platbe na čerpacej stanici Orlenu predložiť obsluhe QR kód a body sa automaticky pripíšu na váš účet. Navyše, noví používatelia dostanú uvítací bonus 150 bodov po prvej transakcii v hodnote minimálne 10 eur. Ďalšie body môžu získať za zdieľanie aplikácie s priateľmi a za vyplnenie profilu. Stále však nie sme na konci. Bonusové body dostanú totiž vodiči aj pri ďalších príležitostiach – napríklad na narodeniny.

Foto: ORLEN
thumbnail ORLEN Verva akcia, pr, nepouzivat

2. Navigácia a informácie na dosah ruky

Okrem vernostného programu aplikácia ponúka aj navigačné služby, ktoré vás zavedú k najbližšej čerpacej stanici. Predstavte si, že v detaile každej stanice nájdete informácie o otváracích hodinách, ponuke palív a doplnkových službách. Už nikdy sa nebudete musieť stresovať, kde natankovať – všetky informácie budete mať na dosah ruky. A keď už dorazíte na „čerpačku“, tak prečo si nevychutnať občerstvenie pod značkou Stop Cafe, ktoré poteší každého cestovateľa. Na čerpacích staniciach sa totiž dnes predáva oveľa viac než len palivo. Samozrejme, natankovanie prémiového benzínu či nafty Verva vám dá istotu, že o váš motor je dobre postarané.

Foto: ORLEN
thumbnail ORLEN-Slovensko 1 , pr, nepouzivat

3. Platí aj v zahraničí

Výhody novej aplikácie môžu pritom využívať zákazníci nielen na Slovensku, ale aj v Česku. Aplikácia je dostupná na stiahnutie zdarma v Google Play a App Store, a je kompatibilná so systémami Android a iOS. Žiaden smartfón by s ňou teda nemal mať problém. Intuitívne ovládanie aplikácie navyše zabezpečí, že ju zvládne používať každý. Prečo si teda neuľahčiť život a nevyskúšať to? Stiahnite si novú aplikáciu už dnes a začnite zbierať body za každý nákup. Vaše cesty sa stanú pohodlnejšími a výhodnejšími – presne tak, ako si zaslúžite.

Tankovacie karty pre každého

Okrem vernostnej aplikácie prináša Orlen aj výhodu v podobe tankovacích kariet Easy a Business, ktoré poskytujú ďalšie benefity pre motoristov alebo firmy. Stačí si vybrať tú správnu.

Foto: ORLEN
thumbnail Tankarta, pr, nepouzivat

Čo je TANKARTA Easy? Je ideálna pre jednotlivcov a rodiny. Kartu môžete získať on–line alebo na čerpacích staniciach s obsluhou. Nabíjanie karty je jednoduché – buď priamo v pokladni čerpacej stanice, alebo bankovým prevodom v prípade registrovanej karty. Hlavnou výhodou je tankovanie so zľavou na všetkých čerpacích staniciach s obsluhou bez podmienky minimálneho odberu paliva. Registrovaná karta navyše umožňuje platby za služby či tovar, ako sú produkty značky Stop Cafe.

Čo je TANKARTA Business? Táto karta je špeciálne navrhnutá pre firmy. Tie môžu kartu získať vyplnením formulára na webstránke alebo na čerpacích staniciach. Karta poskytuje mimoriadnu flexibilitu – môžu ju používať viacerí zamestnanci a je vybavená bezpečnostnými prvkami, ako je PIN kód a možnosťou okamžitej blokácie v prípade straty. Karta tiež umožňuje sledovať všetky transakcie cez zákaznícky portál a poskytuje zľavy na všetky produkty. Firmy tak získajú dokonalý prehľad o výdavkoch.

ORLEN aplikácia – Sťahuj novú apku nabitú výhodami | ORLEN

Snimka obrazovky 2024-06-11 143738, pr, nepouzivat
chyba
Články podľa značiek