Súťaž o pneumatiky Uniroyal v hodnote 350 eur

Prezujte svoje auto do kvality, ktorá sa inšpirovala žraločou kožou!

Uniroyal RainExpert 3 - side - print,

Prvý jarný deň je za nami a pripomenul nám blížiacu sa sezónu spojenú s jarným motoristickým rituálom prezúvania pneumatík. Špecialista nielen na mokré povrchy, značka Uniroyal, pre Vás pripravila súťaž o pneumatiky v hodnote 350 eur podľa vlastného výberu.

Mokrá vozovka býva často príčinou dopravnej nehody a značka Uniroyal sa dlhodobo zameriava na prípravu pneumatík, ktoré obstoja aj na náročnom mokrom povrchu. Nové letné pneumatiky RainExpert 3 a Rain Expert 3 SUV sa špecializujú na mokrý povrch. Pneumatiky využívajú technológiu inšpirovanú žraločou kožou Shark Skin Technology (SST), ktorá minimalizuje vírenie vody typické pre hladké kanáliky konvenčných plášťov spomaľujúce jej odvod. Navyše spolu s predsadenými dlhými drážkami, ktoré poskytujú vode dostatočný priestor a jednoduchšie prúdenie, zabezpečuje výbornú ochranu pred aquaplaningom.

Pneumatiky Uniroyal RainExpert 3 sa vyznačujú aj kratšou brzdnou dráhou. Väčší počet adhéznych hrán lepšie preniká vodným filmom a zvyšuje tak kontakt pneumatiky s povrchom vozovky. Technológia Rain Tyre Compound (RTC) s unikátnou progresívnou „mokrou“ dezénovou zmesou dokáže preniesť vysoké brzdné sily aj na mokrej ceste a skrátiť tak brzdnú dráhu. RTC sa kladne prejavuje aj za sucha, kde stabilné polymérne reťazce znižujú zahrievanie zmesi. Uniroyal RainExpert 3, ktorá sa vyrába v šírkach 135–195 mm (2 drážky) a 205–305 mm (3 drážky), profiloch 60–80 a priemeroch 13“–18“ vrátane variant XL so zvýšenou nosnosťou. Uniroyal RainExpert 3 je teda skvelým riešením pre všetky bežné osobné vozidlá a automobily SUV, pri ktorých očakávame častý kontakt s mokrým povrchom.

poukaz-gumy sutaz inzercia Uniroyal
uniroyal inzercia sutaz poukaz

Zapojte sa do súťaže, odpovedzte správne na otázku v termíne od pondelka 30.3.2015 do nedele 12.4.2015 a môžete sa stať šťastným výhercom hlavnej výhry – poukazu na nákup pneumatík Uniroyal v hodnote 350 eur, ďalší dvaja výhercovia získajú voucher na komplexné prezutie štandard v predajnej a servisnej sieti Pneubox.

Výhercovia

Jozef Rolinec, Žarnovica, Peter Kulin, Michaľany, Mariana Kolčáková, Rabča

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

Články podľa značiek