Súťaž o kvalitné pneumatiky Continental v hodnote 350 eur

Dlhodobý víťaz v testoch pneumatík aj na vašom aute!

Zimná motoristická sezóna vďaka zmene počasia prináša so sebou náročnejšie podmienky na cestách a následne z nich plynúce kritické situácie pre motoristov. Preto by ste prezutie auta nemali podceniť a nechávať ho na poslednú chvíľu. Spoľahnite sa na dlhodobého víťaza odborných testov pneumatík vo viacerých európskych krajinách, značku Continental, a zapojte sa do súťaže o sadu pneumatík v hodnote 350 eur.

Aj vy sa pri výbere zimných pneumatík pre svoje auto rozhodujete hlavne podľa ceny, ale nie ste si istí či je to to správne kritérium? Užitočnú pomoc vám pri výbere zimných pneumatík môžu poskytnúť aj výsledky komplexných testov, ktoré realizujú národné autokluby, automobilové časopisy či spotrebiteľské organizácie. Pomôžu vodičom vybrať si pneumatiky podľa požadovanej výkonnosti a momentálnej ekonomickej situácie. V nezávislých testoch pneumatík dlhodobo víťazí prémiová značka Continental, ktorej plášte získali od roku 2007 najvyššie možné odporúčanie celkom 454-krát.

Continental - Infografika - sutaz

Víťaznou stálicou medzi zimnými pneumatikami je ContiWinterContact TS 850. Dnes už legenda navrhnutá v Hannoveri pravidelne zdoláva konkurenciu v renomovaných testoch. V hodnoteniach nemeckých, švajčiarskych i rakúskych autoklubov i prestížnych magazínov naprieč Európou táto prémiová pneumatika obhájila svoje špičkové umiestnenie z predchádzajúcich dvoch rokov. Ďaleko najlepšie známky získava za riadenie na snehu a najvyššie hodnotenia sa jej ušli aj za jazdu na mokrej či suchej vozovke.

Ak chcete tú najlepšiu voľbu pre bezpečnú a plynulú jazdu v podmienkach stredoeurópskej sychravej zimy, stavte na dobrú kvalitu. ContiWinterContact TS 850 preukazuje vynijakúce pri kritických situáciách, akými sú brzdenie na mokrej vozovke, snehu a na ľade. Bonusom naviac je nízka spotreba paliva a vysoký kilometrový priebeh.

Continental - sutaz

Ceny:

  1. miesto – poukaz na pneumatiky Continental v hodnote 350 eur
  2. miesto – vesta Continental
  3. miesto – batoh na notebook Husky

Zapojte sa do súťaže od 6.11.2015 do 15.11.2015 vrátane a vyhrajte jednu z troch cien.

Web Continentalu vám napovie, kde sa vyrábajú na Slovensku úspešné pneumatiky ContiWinterContact TS 850. http://www.continental-corporation.com/…text_sk.html

Výhercovia

Ján Pompura, Pohorelá, František Kunc, Prešov, Kamila Spišáková, Medzilaborce

OUR MEDIA SR a. s., Kalinčiakova 33, 831 04 Bratislava, IČO: 51267055, spracováva Vami vyššie poskytnuté osobné údaje za účelom usporiadania a vyhodnotenia súťaže, na základe § 13 odst. 1 písm. a) zákona 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Vaše osobné údaje budú vymazané najneskôr po vyhodnotení hlasovania a vyhlásení výhercov súťaže, pokiaľ neexistujú iné zákonné lehoty na uchovávanie údajov. Usporiadateľ môže poskytnúť osobné údaje spoluorganizátorom alebo sponzorom súťaže/hry. Prenos zverejnených osobných údajov výhercov je v rámci internetového pokrytia možný do všetkých krajín.

Máte právo Vami daný súhlas odvolať a Vaše údaje budú bezodkladne vymazané. Ďalšia účasť na hlasovaní a v súťaži v tomto prípade nie je možná. Odvolať súhlas môžete e-mailom na adresu zodpovednej osoby Peter Šonkol, alebo listom adresovaným usporiadateľovi. Máte právo požadovať prístup, opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania a namietať spracúvanie osobných údajov, ako aj právo na prenosnosť osobných údajov a právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 Zákona č. 18/2018 Z. z.

Účastník hry berie na vedomie a súhlasí so zverejnením svojho mena ako výhercu v denníku Pravda a na webovej stránke www.pravda.sk V prípade sporu rozhoduje o nárokoch na výhru s konečnou platnosťou usporiadateľ. Vymáhanie výhry či účasti v súťaži/hre súdnou cestou je vylúčené.

Podmienkou účasti v súťaži/hre je vyplnený a odoslaný formulár a správne zodpovedanie všetkých otázok a uvedenie kontaktu: Meno a priezvisko, mesto - obec, e-mail alebo telefón. Každý sa na súťaži môže zúčastniť len raz.

Články podľa značiek