SÚŤAŽ: Vyhrajte stavebnicu LEGO Technic Porsche 911 RSR

lego technic súťaž

Autentická replika okruhového Porsche 911 RSR, vyvinutá priamo v spolupráci s nemeckou automobilkou, vás zavedie do sveta vytrvalostných pretekov GT. Impozantný vzhľad tejto ikony zachytáva do detailov vrátane zadného krídla, rozšíreného difúzora a špeciálne navrhnutých spätných zrkadiel.

Kochať sa môžete pohľadom na funkčný diferenciál, nezávislé zavesenie kolies a 6– valcový "boxer s pohyblivými piestmi. Kokpit je vybavený obrazovkou, funkčným volantom, hasiacim systémom a dokonca mapou trate okruhu Laguna Seca. Celé to dotvárajú čierne disky, realistické predné a zadné svetlá a autentické farebné vyhotovenie!

odkaz
sutaz technic

Vyzbrojte sa však trpezlivosťou. Stavebnica obsahuje neuveriteľných 1580 súčiastok. A každej z nich musíte nájsť správne miesto.

Túto úchvatnú stavebnicu môžete mať teraz aj vy. Postavte si ikonu technickej dokonalosti so sadou LEGO 42096 Porsche 911 RSR. Stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Z koľkých lego dielov sa skladá autentická replika auta Porsche 911 RSR

  1. 1580
  2. 2620

Odpoveď zašlite formou SMS na číslo 6663 v tvare: PRAVDA (medzera) správna odpoveď A alebo B (medzera) vaše meno a priezvisko. Súťaž končí v stredu 26. mája o 12.00. Výhercu budeme kontaktovať telefonicky a jeho meno zverejníme ďalšom čísle prílohy Auto&Tech 23. 6. a taktiež v tomto článku. Cena spätnej SMS je 1,00 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Výhercovia

====== Na súťažnú otázku správne odpovedal Miloš B. z Jamníka a my mu srdečne gratulujeme k výhre. Všetkým zúčastneným ďakujeme a prajeme veľa šťastia v nasledujúcej súťaži. ======
Články podľa značiek