Tata Nano má problém so štartérmi

Zvolávacie akcie sú dnes bežnou praxou automobiliek a týkajú sa rovnako prestížnych aj tých najlacnejších vozidiel. Do servisov musí aj Tata Nano.

Tata
Zvolávacej akcii sa nakoniec nevyhlo ani tak jednoduché auto akým je Tata Nano.
Autor:

Zvolávacie akcie automobiliek sú často masívne medializované, o niektorých sa však dozvedia len dotycní majitelia. Našťastie čoraz viac výrobcov začína chápať, že vyhlásenie zvolávacej akcie neznamená pre automobilku žiadnu hanbu, práve naopak. Indická fabrika Tata Motors vyhlasuje, že ide skôr o vylepšenie. Týka sa to 115 000 kusov mini modelu Nano, v ktorých automobilka bezplatne vymení štartéry. Od októbra tohto roku už prešlo úpravou asi 50 000 vozidiel.

Vymenit štartéry je potrebné vo všetkých kusoch vyrobených od zaciatku výroby v roku 2009 až do jesene 2011, kedy bola spustená výroba modernizovanej verzie tohto modelu, ktorá je vybavená „tým správnym“ štartérom už priamo z výroby. K presnejšiemu opisu problému sa však automobilka pre médiá nevyjadrila.

Súvisiace články:

parlament, fico,

Fico: Rozšírenie návrhu o ďalšie amnestie je na poslancoch

25.03.2017 13:54

Postoj predsedu vlády Roberta Fica sa k zrušeniu Mečiarových amnestií od roku 1998 nemenil.

fico, summit, rím

Fico: Iný priestor ako EÚ pre SR neexistuje

25.03.2017 13:02

Pre Slovensko neexistuje iný životný priestor, ako je Európska únia a klame každý, kto tvrdí, že SR by dokázalo prežiť ako nejaký neutrálny štát.

židia, muzeum, kultúra, vlak,

Prežila peklo, aby mohla mladým rozprávať o nacistických zverstvách

25.03.2017 11:45

O osude slovenských Židov už bolo rozhodnuté, no rodinka Friedmannovcov z Humenného ešte netušila, aký tragický to bude mať dosah.

František Gaulieder

Zomrel bývalý poslanec František Gaulieder, zrazil ho vlak

25.03.2017 11:03, aktualizované: 14:10

Františka Gauliedera zrazil nadránom z piatka na sobotu vlak, udalosť sa stala pred Trnovcom nad Váhom (okres Šaľa). Polícia pracuje aj s verziou samovraždy.