Motorkár vyletel kvôli vlastnej nepozornosti

, 05.10.2019 14:00

Motorkár narazil do prívesného vozíka, pretože auto pred ním spomalilo pre vyfrézovanú cestu. Po náraze vodič motorky vyletel a stroj narazil do protiidúceho auta. Vozík rozhojdalo tak, že ho odpojilo a zišiel do poľa.

VIDEO: Pozrite si, ako vodič motorky vyletel po náraze do prívesného vozíka.

Je jasne vidieť, čo môže spôsobiť nepozornosť a aj chvíľkové nevenovanie sa jazde. Motorkár z Českej republiky vyviazol našťastie iba so zranením a škodou na majetku. Za svoju nepozornosť však mohol platiť cenou najvyššou, svojím životom.

Práve v minulých dňoch prebehla po celej Českej republike dopravnobezpeč­nostná akcia s názvom „Věnování se řízení“. Len v Pardubickom kraji bolo skontrolovaných približne tisíc vozidiel a bolo pri tom zistených 24 priestupkov súvisiacich priamo s nevenovaním sa vedeniu vozidla.

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Polícia ČR #nepozornosť #nehoda #motorkár
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek