Súťaž: Hrajte o vstupenky na Veľkú cenu SR preteky cestných automobilov

Veľká cena SR preteky cestných automobilov na okruhu príde 19.-21. augusta 2016 na okruh SLOVAKIA RING už po siedmykrát. Vrchol leta, slovenská, stredoeurópska špička a bohatý program prilákajú fanúšikov adrenalínu a motoristického športu.

Hlavným programom Veľkej ceny SR sú odjakživa dvoje šprintové preteky na 10 kôl, ako aj vytrvalostné preteky s výmenou jazdcov. Najlepší slovenskí, ale aj českí, poľskí či maďarskí pretekári tam ukážu všetok svoj talent a skutočnú rýchlosť pretekárskych špeciálov. V najsilnejšej triede kapotovaných vozidiel D4 uvidíme mnohonásobného majstra Slovenska Mira Konôpku s Lamborghini Huracán GT3, no ukáže sa tiež „Štofi“ Rosina, dokonca na rovnakom aute. Bohaté štartové pole divízií D4 doplní niekoľko sprievodných, pohárových pretekov. Tie ponúkajú zakaždým vyrovnané a nesmierne tesné súboje.

V sobotu večer je pre fanúšikov pripravená lahôdka. Vytrvalostné preteky sa pôjdu v noci a až na tri hodiny. Atraktívne zastávky v boxoch budú prebiehať pod umelým osvetlením. Na štarte by sa malo objaviť aj pár známych mien zo sveta motoršportu.

Jedno z najpopulárnejších športových podujatí na Slovensku navštívi každý rok približne 10 000 divákov. Bohatý program a sprievodné atrakcie sú pripravené pre celé rodiny. Tohto podujatia sa môžete zúčastniť aj vy.

Zapojte sa do súťaže o 10× 2 vstupenky na jeden deň pretekov cestných automobilov. Stačí odpovedať správne na otázku:

Koľký raz sa konajú na okruhu Slovakia Ring preteky cestných automobilov na okruhu?

A) Prvý raz B) Tretí raz C) Siedmy raz

Správnu odpoveď zasielajte do stredy 10. augusta 2016 do 12:00 na číslo 6663 v tvare:

PRAVDA(medzera)va­ša odpoveď(medze­ra)meno priezvisko

kde za:
vaša odpoveď dosadíte vami tipovanú odpoveď v tvare A alebo B
meno priezvisko dosadíte vaše meno a priezvisko

Žrebovať budeme zo všetkých SMS so správnou odpoveďou v stredu 10. augusta 2016 popoludní. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Cena odpovednej SMS je 0,50 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s. r. o.

Vstupenky budú výhercom zasielané prostredníctvom Slovenskej pošty alebo je možné vyzdvihnúť si ich priamo vo vydavateľstve.

Zdroj:Slovaki­aring.sk

Výhercovia

Martin Mrva, Gáň; Mária Frnová, Turčianske Teplice; Alena Suchánková, Dubnica nad Váhom; Veronika Abrahámová, Hrabičov; Michal Dic, Stará Ľubovňa; Ivana Prokopová, Košice; Ondrej Takács, Bešeňov; Miroslav Svrček, Biely Kostol; Erik Vizi, Tekovské Lužany; Martina Žáková, Košice. Výhercom srdečne gratulujeme a prajeme im krásny adrenalínový zážitok!
Články podľa značiek