Talian to divokou jazdou v Bratislave prehnal. Príde o auto?

10.12.2019 13:11

Policajti na obchvate Bratislavy zastavili auto, ktoré kľučkovalo z jedného pruhu do druhého. Vodič nevedel poriadne stáť na nohách. Pozrite si autentické video Polícia - Bratislavský kraj. Vozidlo bezodkladne zastavili a nakoľko vodič bol zjavne pod vplyvom alkoholu, podrobili ho dychovej skúške. "Tá skončila s výsledkom 1,78 mg/l alkoholu v dychu, čo predstavuje 3,71 promile – stav vážnej otravy alkoholom," informovala polícia.

VIDEO: Pozrite sa, ako Talian pod vplyvom alkoholu kľučkoval po obchvate Bratislavy. Autentické video polície ukazuje aj to, že nevedel poriadne stáť na nohách a v aute mal prázdne plechovky od piva.

„Koncom uplynulého týždňa spozorovali policajti oddelenia mýtnej polície vozidlo, ktoré počas jazdy prechádzalo z jedného jazdného pruhu do druhého bez použitia svetelného znamenia o zmene smeru jazdy,“ informovala polícia.

45-ročný vodič – občan Talianska, bol obmedzený na osobnej slobode a eskortovaný na policajné oddelenie. Ďalšia jazda mu bola zakázaná, bol mu zadržaný vodičský preukaz a po vykonaní potrebných úkonov bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

„Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave sa týmto prípadom zaoberá, poverený policajt začal v tejto súvislosti trestné stíhanie vo veci trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. V tejto súvislosti bol zároveň podaný návrh na prepadnutie veci – osobného motorového vozidla zn. Citroen,“ dodala polícia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#polícia #opilec #obchvat Bratislavy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek