Rýchlocesta R7 ide do finále. Ako vyzerá pár týždňov pred otvorením?

, 12.02.2020 20:00

Práce na budúcej rýchlostnej ceste R7 finišujú. Spoločnosť D4R7 sa vyjadrila, že na celom úseku rýchlostnej cesty R7 Ketelec – Dunajská Lužná, Dunajská Lužná – Holice sú položené finálne vrstvy asfaltu, prebieha inštalácia betónových zvodidiel a protihlukových bariér.

Momentálne prebiehajú dokončovacie práce na informačnom systéme rýchlostnej cesty. Vo vysokom tempe pokračujú práce na sekcii Prievoz – Ketelec, kde momentálne prebieha väčšina rozpracovaných stavebných prác na stavebných objektoch vrátane križovatiek Prievoz a Slovnaftská.

Čo sa týka termínu dokončenia, tam podľa koncesionára stále platí, že prvé úseky stavby, ktoré by motoristi mohli začať využívať už na jar tohto roka, budú odovzdané v predstihu. Ide o dva úseky rýchlostnej cesty R7 – a to časti R7 od Ketelca po Dunajskú Lužnú v dĺžke 8,4 kilometra a od Dunajskej Lužnej po Holice v dĺžke 17,4 kilometra.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#R7 #obchvat Bratislavy
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek