Truck Hotel: V Actrose pre surferov môžeš bývať aj ty

30.05.2018 16:00

Daniela a Eduardo sú vášniví surferi. O zážitky sa však chcú deliť s inými milovníkmi vĺn. A tak si na základoch Mercedesu-Benz Actros postavili jedinečný pojazdný hotel. Má až dve poschodia a päť spální.

Základom hotelu pre surferov je známy...
Základom hotelu pre surferov je známy Mercedes-Benz Actros. Špeciálna nadstavba umožňuje vytvoriť dvojpodlažný karavan s piatimi spálňami a všetkým potrebným. Autor: Truck Surf Hotel

Existuje množstvo luxusných karavanov vytvorených na platforme nákladných áut. Truck Surf Hotel je však predsa len iný. Je určený milovníkom surfovania a má terasu, kuchynku, štyri malé spálne, jednu väčšiu s manželskou posteľou a spoločenskú miestnosť. Ako sa to môže zmestiť na podvozok Mercedesu-Actros? Jednoducho. Výsuvná časť nadstavby dokáže vyčarovať za pár minút druhé podlažie. Autormi projektu sú Daniela Carneiro a Eduardo Ribeiro. Vášniví milovníci surfovacej dosky a vyznávači slobodného štýlu života.

Za sebou majú dlhoročné skúsenosti s využívaním služieb v hoteloch po celom svete či s požičiavaním karavanov. Ani jedno im však celkom nevyhovovalo. A tak sa rozhodli pre vlastný projekt. Hotel si postavili sami, a to na kolesách. Truck Surf Hotel nie je ani tak o komforte ako o tom, aby dokázal surferom poskytnúť to najdôležitejšie a najmä aby ich vedel dopraviť na miesta, kde sú ideálne podmienky pre tento šport. Ak nejdú vlny za karavanom, ide karavan za vlnami.

Interiér je jednoduchý. Ale má spoločenskú...
Interiér je jednoduchý. Ale má spoločenskú miestnosť, kúpeľňu aj kuchynku. Ubytovaní majú zabezpečené raňajky a najmä vlny vhodné na surfovanie. Autor: Truck Surf Hotel

Objednať si ho môžete aj vy. Daniela s Eduardom poskytujú týždenné ubytovanie na pobreží Portugalska medzi mestami Sines a Lagos. A to od júna do októbra. V zimných mesiacoch sa presúvajú do Maroka, kde hostia surfujú medzi Agadirom a Essaouriou. Za takýto zájazd s raňajkami, ale aj surferským vybavením zaplatíte 500 eur. Kým Daniela, vyštudovaná inžinierka, má funkciu sprievodkyne, Eduardo, ocenený surfer, je inštruktorom tohto športu.

Dlhé roky cestujeme po Európe a Afrike v karavanoch, skúmame rôzne kultúry, nachádzame nové surferské destinácie, spoznávame nových priateľov a žijeme slobodne. Chceli sme vytvoriť niečo, kde sa budeme môcť o toto všetko podeliť s inými ľuďmi. Ponúkame flexibilitu a komfort spojený so zážitkami,“ povedali Daniela a Eduardo na konto svojho projektu. Samozrejme, je to aj o peniazoch, ktoré za ubytovanie a služby získajú. O zákazníkov núdzu rozhodne nemajú.

Mercedes-Benz Actros - Truck Surf
		Hotel
Mercedes-Benz Actros - Truck Surf
		Hotel
+11Mercedes-Benz Actros -
		Truck Surf
		Hotel

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#surfovanie #Mercedes-Benz #hotel #Actros
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek
Tankujem - ceny palív
odnaftanatural 95
24. 12. 2018zdraženie1.202 €1.258 €
17. 12. 2018zlacnenie1.195 €zdraženie1.258 €
10. 12. 2018zlacnenie1.220 €zlacnenie1.257 €
3. 12. 2018zlacnenie1.222 €zlacnenie1.260 €
26. 11. 2018zlacnenie1.227 €zlacnenie1.267 €
19. 11. 2018zlacnenie1.269 €zlacnenie1.308 €
12. 11. 2018zlacnenie1.294 €zlacnenie1.334 €
Priemerné ceny palív podľa ŠÚ SR
Ponuky zo Zľavy.Pravda.sk