Knight Rider opäť v akcii! Na mopede v skvelej reklame, ktorá baví svet

10.10.2019 18:30

Nemecký internetový autobazár sa zviditeľnil vtipnou reklamou. Do služieb najal Davida Hasselhoffa, teda vlastne Michaela Knighta. A ten presadol z legendárneho Kitta na moped. Ale nebojte sa, všetko končí happy endom.

Pamätáte si na kultový americký akčný seriál Knight Rider z osemdesiatych rokov a jeho hlavných hrdinov? Nebojácny Michael Knight, ktorého stvárnil David Hasselhoff, v ňom na svojom upravenom Pontiacu Firebird s menom Kitt vyrážal proti zlu a neprávosti. Seriál dobre známy aj v Nemecku sa teraz rozhodol využiť pre svoj reklamný spot jeden z najväčších nemeckých internetových autobazárov mobile.de. A urobil to brilantne. Ponuku neodmietol ani David Hasselhoff. Len sa zmenil z Night Ridera na Moped Ridera.

Legendárny čierny Pontiac, ktorý bol už v tom čase vybavený vďaka hollywoodskym „kúzelníkom“ autonómnym riadením aj umelou inteligenciou, však zamenil za zlovestne vyzerajúci moped. Ako inak, prenasleduje na ňom opäť zločincov. A hoci mopedu nechýbajú vychytávky v štýle Kitta, vie napríklad rozprávať, skenovať okolie, či prísť na zavolanie, priveľmi sa Michaelovi nedarí. Hasselhoff pochopí, že nemá ten správny dopravný prostriedok. Na pomoc vtedy prichádza aplikácia mobile.de. Michael Knight si na ňom nájde aj svojho milovaného Kitta.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Michael Knight #Knight Rider #Kitt #David Hasselhoff
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek