Biely čierny pasažier. Neverili by ste, ako sa dá ísť v MHD zadarmo

, 12.11.2019 06:00

V piatok mali v Brne na ceste do práce a školy obyvatelia príjemné rozptýlenie. Na streche električky si cestoval čierny pasažier. Správal sa ako v každej väčšej turistickej destinácii, kde fungujú autobusy HOP ON, HOP OFF.

VIDEO: Pozrite si ako biely a zároveň čierny pasažier cestoval s MHD zadarmo.

Čiernym pasažierom bol iba biely labutí samec, ktorý pristál na streche električky. Na svetelnej križovatke vták využil príležitosť, kedy električka zastavila a zletel na cestu, ktorou si to cez dva jazdné pruhy zamieril k najbližšiemu parčíku.

Medzi tým však operačné stredisko mestskej polície prijalo niekoľko telefonátov okoloidúcich. Vyslaný pracovník operenca opatrne odchytil do siete, a keď sa presvedčil, že nie je zranený, tak ho služobným vozidlom odviezol k rieke, kde labutieho samca vypustil.

Pavel Antonín z odchytovej služby Mestskej polície Brno pridal i možné vysvetlenie neobyčajnej vtáčej jazdy: „Labuť si pri pristávaní za zníženej viditeľnosti zrejme splietla vodnú plochu s podobne farebnou strechou dopravného prostriedku.“

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#MHD #čierny pasažier #Brno
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek