Auto.pravda.sk je jednotkou medzi motoristickými webmi

19.11.2019 11:36

Internetový portál auto.pravda.sk je novou jednotkou na trhu slovenských automobilových webov. Špecializovanú stránku Pravdy, ktorá sa venuje automobilovým témam, minulý mesiac navštívilo rekordných 414 959 reálnych používateľov. Druhú priečku v tejto kategórii obsadila stránka podkapotou.zoznam.sk (335 937 RU), tretie miesto patrí webu auto.sme.sk (296 516 RU), nasleduje autobild.sk (148 007 RU).

Portál auto.pravda.sk dosiahol najlepšie výsledky aj podľa kritéria priemerný čas strávený na stránke. Z najnovších výsledkov vyplýva, že každý návštevník na stránke ostane v priemere 7 minút a 27 sekúnd.

Web auto.pravda.sk pravidelne prináša testy a rebríčky áut, užitočné rady pre motoristov, zaujímavosti z histórie aj novinky z dopravy a ciest. Na stránke nájdete obsah, ktorý sa venuje vyše 40 značkám automobilov. Od septembra je súčasťou aj pravidelná relácia Showroom TV Pravda, kde sa dozviete, ako uspeli najnovšie autá na trhu v našom redakčnom teste.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#Pravda.sk #návštevnosť #auto.pravda.sk
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek