Lučenčan na R1 rozmlátil Ferrari za 150-tisíc. Pozrite si video

18.10.2019 13:00

Nebezpečná a rýchla jazda 31-ročného vodiča sa skončila nárazom do zvodidiel na rýchlostnej ceste R1 medzi Žiarom nad Hronom a Žarnovicou. Pozrite si viac vo videu.

VIDEO: Pozrite si vo videu, aké dôsledky mala nehoda na luxusné Ferrari, kde na rýchlostnej ceste R1 sa udalosť odohrala a aké okolnosti ju sprevádzali.

Polícia SR informovala, že 31-ročný Marián z Lučenca viedol Ferrari po rýchlostnej ceste pričom z dôvodu neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojim schopnostiam narazil s vozidlom do zvodidiel. Celkové škody boli odhadnuté na nie menej ako 151-tisíc eur. Dopravná nehoda bola na mieste vyriešená blokovou pokutou, ktorú vodič zaplatil. V prípade, že by došlo k dopravnej nehode z dôvodu technickej poruchy vozidla, nehoda by bola naďalej v štádiu objasňovania.

„Chceme pripomenúť smutný jarný deň, kedy v tomto úseku došlo k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej prišla o život mladá žena. Napriek všetkým upozorneniam sa aj tak vodiči naďalej na cestách správajú nedisciplinovane, preceňujú svoje schopnosti, čím ohrozujú nielen seba, ale aj posádky ostatných vozidiel. Našťastie vodiči, ktorí včera v tom čase úsekom prechádzali, v tomto prípade zareagovali rýchlo a nedošlo k žiadnym zraneniam či ďalším nehodám,“ uviedla polícia.

„Vodič je povinný rýchlosť jazdy prispôsobiť najmä svojim schopnostiam, vlastnostiam vozidla a nákladu, poveternostným podmienkam, stavu a povahe vozovky a iným okolnostiam, ktoré možno predvídať,“ dodala polícia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo. Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#R1 #havária #Ferrari
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku
Články podľa značiek